Červen 2015

Taenia

28. června 2015 v 11:59 Galerie tvorby
Hello ~

Axy je zpátky! Jste šťastní? :D (Well, vlastně to tu nikdo nenavštěvuje..)
Konečně se mi povedlo dohrabat se k tomuhle všemu. Popravdě, vážně mi tohle chybělo. Dlouhou dobu jsem nechodila na Skype, nepsala si se Saf a mnoha dalšíma, nekreslila jsem z radosti, ale spíše z donucení a vlastně jsem ty 4 měsíce přežívala dost nudně. Když se na to teď podívám zpátky, moc si z toho, co jsem dělala, nepamatuji. Každý týden šel naprosto stejně, takže se mi to pořád skresluje dohromady.
Každopádně jsem teď zde a doufám, že už se mi konečně povede psát alespoň jednou do měsíce.
Všimli jste si nového designu? :3 Sice to není nějak propracované a vlastně je to pouhá improvizace, ale i tak se mi to celkem líbí. Ta béžová to tu všechno nějak oživila a dostala mě někam jinam, než jsem byla před posledními 3 roky. Ta černá barva byla vlastně na mém blogu už od začátku a ještě před tím byla na mém předešlém blogu, takže jsem jaksi měla touhu se vracet zpět... Přece jenom, k čemu je mi nový blog, když vypadá stejně, jako ten předešlý?
Dost dlouho jsem uvažovala nad tím, jestli to tu skončím, nebo ne. Nevím, jestli se mi to tady ještě podaří oživit, když jsem tady umřela snad 4x a to ani nepočítám, kolik článků jsem za tu dobu vydávala... Kde jsou ty časy, kdy jsem za rok napsala přes 100 článků? Pravda, psala jsem o naprosto nepodstatných věcech, články byly dlouhé asi na 4 řádky a vůbec nebyly zajímavé, takže psaní šlo lehce. (popravdě, vůbec nechápu, jak to někdo mohl číst, a už vůbec nechápu, jak je možné, že jsem už každého článku měla více jak 20 komentářů a lidé můj blog často navštěvovali.)
A když se nad tím zamyslím, tak se nějak vracím zpátky do těhle časů. (Tím teda nemyslím, že by mé články byly tak hrozné, i když stále nejsou o ničem zajímavém.) Kdysi jsem měla celkem ráda jednoduché věci. Má fursona byla jednobarevná, s pár markingy a itemy, ale nebylo to nic přehnaného. Blog byl čistě černobílý a já vlastně měla ráda stejné barvy, které mám opět ráda nyní. Dokonce i některé písničky, které jsem měla kdysi ráda, se ke mě zase vracejí. A co mě dovedlo k tomuto zjištění? Rozhodla jsem se nakreslit vývoj mé fursony, Axis/IceFox a když jsem si tak prohlížela archiv mého starého blogu a následně zakreslila všechny podoby té lišky, zjistila jsem, jak se vracím zpátky, ale jdou tam vidět i známky mě nyní. (Snad jste pochopili xD) Dokonce se vracím i ve velikosti! :D Ax se vlastně pořád zvětšovala a teď se jí snažím nenápadně zmenšovat (Nevím, jestli se mi to jen zdá, ale lidi mají raději Ax velkou. Ale možná je to jenom má představivost, kterou mi předhazuje ten můj prcek vzádu v mozku, který chce nechat věci tak, jak byly a nemá rád změny.)
Nebudu zde ani konat nějakou velice obrovskou akci, že se můj blog opět obnovil, jelikož jaksi tuším, že to ani nemá cenu. Celé prázdniny budu spíše zaneprázdněna a když začně škola, budu se muset hodně snažit, aby mě vzali na školu, na kterou chci jít. (A vlastně chci jít na obě, na které se hlasím... Dvojtá snaha :D) Nah, řekla bych, že jestli ještě párkrát vstanu z mrtvých, bude ze mě opravdovej démon .-.

//perex