Glacies

16. února 2015 v 16:50 |  Galerie tvorby
Hey~ :3

(<-- love it TwT)

Konečně zase píšu! Dneska mám takové, eh, jak to říct.. Vyzkoušela jsem vlastně všechno. Kreslila jsem, psala jsem TDS, brouzdala na netu a nakonec jsem skončila u blogu.
Well, změnila jsem design xD Sice je to jenom na nějakou dobu, než budu mít oficiální, ale není to tak špatné, ne? Trochu jsem upravila můj nejoblíbenější obrázek, co jsem nakreslila vlastně teprve před nedávnem. Pak jsem se do toho všeho natolik zažrala, že jsem aktualizovala rozcestníky, článek o mně, Ax Vex a Temporalisi a také o blozích, které navštěvuji. Vlastně to nebyly nějak velké změny... Můj život se prakticky nijak moc nemění, takže není moc co měnit i tady, nu.
Docela mě pobavilo, že jsem napsala, že bych ráda změnila design hned po té, co napíšu The Devil's Shelter :DD Zatím mám 16 stránek, z toho jsou pouze první 3 oficiální a už se v nich (snad) nebudu moc hrabat xD A to jsem plánovala z toho udělat nějaký hoodně dlouhý příběh. Nah, co už. Budu se s tím muset nějak poprat. Doufám, že mě v tom podpoříte :D (Na to bych asi čekala hodně dlouho, že? :D)


/PerexA o čem že bude tenhle článek? Jak už jsem psala v tom předchozím: Mám v plánu tenhle blog zaměřit pouze na mou tvorbu, tedy obrázky a příběhy, popřípadě nějaké speciální deníky etc.
A jelikož TDS dokončen není a já mám teď kopu obrázků, které jsem již nakreslila a musím nakreslit, tak jsem se rozhodla, že opět nějaké okomentuji a dám je sem x3

WHY AM I HERE AGAIN? + TENEBRAE [Fursona]

Tyhle dva obrázky jsou (nebo spíše měly být) spojením sester Axis a Devil. (Divný o sobě mluvit takto.) Myslím, že o tom zatím ví jenom Saf, ale Ax je zobrazení mě ve virtuálním světě a Devil jsem já jakoby v reálu. (Ano, nejde to pochopit xD) Každopádně chtěla jsem udělat něco jako náznak toho, že jsou od sebe jistým způsobem odděleny - Ax je v podsvětí, tam, kde já nemohu. A Dev je na povrchu,tady na
Zemi. Well, je to dost zvláštní, to musím uznat xD Je to kreslený mým 'stylem' - Všechno je vlastně šedé, jenom některé objekty barevné. V tomto případě tedy krev, oči a světlo s kouzly :3 Obě dvě mají samozřejmě křídla a rohy (Nom, u Ax vidět nejsou) z temnoty. Je mi trochu líto, že jsem to nakreslila ještě před tím, než jsem vůbec věděla, jak Dev vypadá a než jsem ji nějak doladila... Má jinou barvu očí a i její rohy vypadají jinak, stejně jako její copánky :c Nom, co se dá dělat. Stejně to plánuji později překreslit a možná nějakým způsobem spojit dohromady o.O (W.I.P - Ax)

UNTITLED (Protože nevím, jak to nazvat T-T) [Fursona]

Můj historicky první digitální obrázek s člověkem! Yay :D Sice je anatomicky totálně špatně, ale docela se mi líbí ty efekty.. Hlavně teda svítící očka :3 Samozřejmě vypadá zhuleně (Alespoň Saf a Kai mi to potvrdily xD), její barva pleti tomu jasně napovídá :DD Pravdou je, že se mi nechtěly dělat ty řetězy, takže jsem udělala jedny a pak je nakopírovala T-T Ach ta lenost :DD (W.I.P)

MY, MY [Fursona]

Mé nové ID! :3 Konečně se mi podařilo nakreslit alespoň nějak udělat obrázek, který by mě dokázal uspokojit (ehm..) natolik, abych jej alespoň rok potom nepředělávala :D Strašně dlouhou dobu jsem se snažila nakreslit nějaký obrázek, ve kterém by byla Axiina hlava ze předu/z profilu. Jenže profil a předek mi dlouhou dobu nešly, takže jsem to po nějaké době vzdala. Ale pak se mi povedlo nakreslit hlavu zepředu, pár dní před vánoci (Já věřím, že to udělal Ježíšek. Opravdu ano.) Lineart s vybervením se mi povedl udělat již před vánoci (W.I.P ve vánoční podobě) Vždycky se mi líbí ten linear a potom to nějak skazím lol .-. S dalšími kroky jsem se mordovala dost dlouho xD Vůbec jsem nevěděla, jak bych mohla srst udělat... Rozhodla jsem se tedy pro Brush v SAI, který používám skoro pořád. Nejdříve jsem vše vystínovala a pak jsem pomalu začala dělat různé 'čáry', ze kterých pak srst vznikla. (Teď když se na to tak dívám, tak by to chtělo hodně úprav T-T) Zbytek už pak nějak šel sám :33 Svatozář byla jen takovým doplňkem, jelikož to bylo až moc gloomy. A popravdě, docela se mi líbí kombinace rohů a světla :DD

IN THE CAGE [Fursona]

Well, tenhle obrázek je nyní mým nejoblíbenějším x3 I přes hrozné stínování se mi to zdá zajímavé a předvším temné :3 Zkoušela jsem nový styl stínování, na který jsem náhodou narazila, když jsem si tak čmárala.. budu ho muset ale ještě dopilovat :c Hlava byla původně kreslena na Reference sheet. Jenže pak jsem potřebovala novou ikonku a tak jsem si ji takhle vytvořila. Tak doufám, že mi ta ikona vydrží na nějakou dobu T_T

Zbytek pod čarou obsahuje Reference Sheet mého OC Temporalise :3 Zbytek jsou pak Point Commissiony a AT. <3

Good-bye~ :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dragon-zoo dragon-zoo | E-mail | Web | 24. května 2015 v 20:15 | Reagovat

promiň, ale končím :-(. Vysvětlení je na mém blogu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.