Únor 2015

Glacies

16. února 2015 v 16:50 Galerie tvorby
Hey~ :3

(<-- love it TwT)

Konečně zase píšu! Dneska mám takové, eh, jak to říct.. Vyzkoušela jsem vlastně všechno. Kreslila jsem, psala jsem TDS, brouzdala na netu a nakonec jsem skončila u blogu.
Well, změnila jsem design xD Sice je to jenom na nějakou dobu, než budu mít oficiální, ale není to tak špatné, ne? Trochu jsem upravila můj nejoblíbenější obrázek, co jsem nakreslila vlastně teprve před nedávnem. Pak jsem se do toho všeho natolik zažrala, že jsem aktualizovala rozcestníky, článek o mně, Ax Vex a Temporalisi a také o blozích, které navštěvuji. Vlastně to nebyly nějak velké změny... Můj život se prakticky nijak moc nemění, takže není moc co měnit i tady, nu.
Docela mě pobavilo, že jsem napsala, že bych ráda změnila design hned po té, co napíšu The Devil's Shelter :DD Zatím mám 16 stránek, z toho jsou pouze první 3 oficiální a už se v nich (snad) nebudu moc hrabat xD A to jsem plánovala z toho udělat nějaký hoodně dlouhý příběh. Nah, co už. Budu se s tím muset nějak poprat. Doufám, že mě v tom podpoříte :D (Na to bych asi čekala hodně dlouho, že? :D)


/Perex