Staré známé..

15. ledna 2015 v 19:34 |  Blah blah blah
...předsevzetí.

Hey! It's been a while, huh? I know.

(Přeskočme ten fakt, že už je 15. ledna... Tak nějak tenhle článek od 1. ležel v rozepsaných, jelikož jsem naivně věřila tomu, že sem ještě něco připíšu .-.)

Takže... 2015 - Není to něco, co by mne tak moc zajímalo, ale ráda chci vidět, co všechno dodržím a co ne :D (Byste nevěřili, jaký záchvat smíchu jsem chytla, když jsem četla předsevzetí z minulého roku.)

Popravdě, nějaké mám, ale většina z nich se týká reálu. Vlastně jedno předsevzetí mám už od Září (ano, týká se školy :D) a zatím se mi i daří. Mám známky pouze 1 a 2! (Okay mám tam sice jednu 5, ale to se nepočítá :D) a na pololetí mi vychází jen jedna 2, což je taky super :D
Další se týká (samozřejmě) blogu. Chci nový design ._. Vlastně plánuju po dopsání 1. dílu TDS tenhle blog zaměřit pouze na mé příběhy a obrázky, taky nějaké komiksy a tak. Vlastně to mám hlavně kvůli procvičování... Začínám se učit kreslit lidi a další tvory téhle země. Taky styl, pozadí a všechno okolo. (Dalším důvodem jsou i přijmačky. Plánuji se přihlásit na nějakou uměleckou školu. Není to tak, že bych úplně chtěla na kreslení. Z větší části totiž uvažuji nad lékařstvím.)

Vím, že už jsem zde o novém designu psala. To, že bude měnit atmosféru a tak. (Problém je, že nevím jestli to dokážu.) Popravdě mám docela strach z toho, že se mi to za pár měsíců zase nebude líbit a já to budu chtít zase předělat. (Hlavně mě ta častá změna nebaví.) Ale nedá se nic dělat. Podařilo se mi nějak překousnout nynější design, tak se mi to snad podaří i s tím příštím. (To bude asi tím, jak častá aktivita na tomhle blogu je, že ano.)

Co se týče mého života, nic moc se nemění. Jenom se mi zdá škola o něco lehčí. (Nebo že bych se snad stala chytřejší? o.o) vlastně se snažím být více aktivnější, ačkoli se mi moc nedaří. Minulý rok jsem totiž byla stále někde v čudu a své reálné přátele zanedbávala (přeskočme ten fakt, že bych měla psát v jednotném čísle lol)

Co se týče Vánoc, dostala jsem nějaký věci na cvičení, skicáky atp. Nejlepším dárkem byl asi přenosný budík o.o (Ten idiot mě má budit v 6:00 a budí mne v 5:42 někdy i v 5:53 lol) Taky jsem dostala stříbrný náramek o mámy. (Pro vás to moc důležitý není, ale já si ho vážně cením :3)

Nah, už nevím, co bych zde napsala... další článek (hádám za měsíc) bude snad už o něco zajímavější... Mějte se :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Teďouš Teďouš | 18. ledna 2015 v 19:48 | Reagovat

Škola. Ano, zdá se mi, že nás ozářil paprsek :"DD. Přestože to teď, nevím jak ty, flákám mnohem víc než jindy.
Učíme kreslit lidi-řeknu to takhle. Já nebudu další králík :"DD. Už si budu dávat pozor co fotíš. Nemuselo by to dopadnout dobře. Pro mne samozřejmě. Tvé umění je totiž dokonalé O.O (huh umění...to zní divně.Tvá dokonalost.)
  Inu, zdá se, že hodina večerní pokročila a já stále neumím angličtinu. Budu se tedy modlit, aby tvůj život byl věčný a abych si mohla opsat celičký zemák.
P.S Všímáš si, že procenta už jsou vyrovnána? :"DDD ↑↑↑

2 Axy Axy | 19. ledna 2015 v 9:30 | Reagovat

[1]: Jenom některé :"D Flákáš xDD
Dalším králíkem bude Anežka :"D (Btw. Ještě stále tady jsou fotky z facebooku, které si můžu stáhnout xP) Jakože to byla urážka? :"D Když je dokonalé, tak proč se nechceš nechat nakreslit? :"D
To naštve lol. Já už ji dávno umím :D Okay tak se budeme modlit spolu za mne :DD
P.S. Ovšem. Děkuji tvé všímavosti :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.