Leden 2015

Staré známé..

15. ledna 2015 v 19:34 Blah blah blah
...předsevzetí.

Hey! It's been a while, huh? I know.

(Přeskočme ten fakt, že už je 15. ledna... Tak nějak tenhle článek od 1. ležel v rozepsaných, jelikož jsem naivně věřila tomu, že sem ještě něco připíšu .-.)

Takže... 2015 - Není to něco, co by mne tak moc zajímalo, ale ráda chci vidět, co všechno dodržím a co ne :D (Byste nevěřili, jaký záchvat smíchu jsem chytla, když jsem četla předsevzetí z minulého roku.)

Popravdě, nějaké mám, ale většina z nich se týká reálu. Vlastně jedno předsevzetí mám už od Září (ano, týká se školy :D) a zatím se mi i daří. Mám známky pouze 1 a 2! (Okay mám tam sice jednu 5, ale to se nepočítá :D) a na pololetí mi vychází jen jedna 2, což je taky super :D
Další se týká (samozřejmě) blogu. Chci nový design ._. Vlastně plánuju po dopsání 1. dílu TDS tenhle blog zaměřit pouze na mé příběhy a obrázky, taky nějaké komiksy a tak. Vlastně to mám hlavně kvůli procvičování... Začínám se učit kreslit lidi a další tvory téhle země. Taky styl, pozadí a všechno okolo. (Dalším důvodem jsou i přijmačky. Plánuji se přihlásit na nějakou uměleckou školu. Není to tak, že bych úplně chtěla na kreslení. Z větší části totiž uvažuji nad lékařstvím.)

Vím, že už jsem zde o novém designu psala. To, že bude měnit atmosféru a tak. (Problém je, že nevím jestli to dokážu.) Popravdě mám docela strach z toho, že se mi to za pár měsíců zase nebude líbit a já to budu chtít zase předělat. (Hlavně mě ta častá změna nebaví.) Ale nedá se nic dělat. Podařilo se mi nějak překousnout nynější design, tak se mi to snad podaří i s tím příštím. (To bude asi tím, jak častá aktivita na tomhle blogu je, že ano.)

Co se týče mého života, nic moc se nemění. Jenom se mi zdá škola o něco lehčí. (Nebo že bych se snad stala chytřejší? o.o) vlastně se snažím být více aktivnější, ačkoli se mi moc nedaří. Minulý rok jsem totiž byla stále někde v čudu a své reálné přátele zanedbávala (přeskočme ten fakt, že bych měla psát v jednotném čísle lol)

Co se týče Vánoc, dostala jsem nějaký věci na cvičení, skicáky atp. Nejlepším dárkem byl asi přenosný budík o.o (Ten idiot mě má budit v 6:00 a budí mne v 5:42 někdy i v 5:53 lol) Taky jsem dostala stříbrný náramek o mámy. (Pro vás to moc důležitý není, ale já si ho vážně cením :3)

Nah, už nevím, co bych zde napsala... další článek (hádám za měsíc) bude snad už o něco zajímavější... Mějte se :3