Listopad 2014

Caligo

23. listopadu 2014 v 21:31 Zápisky
Sláva obnovení života blogerského! :D

Popravdě, k tomuhle mně donutila Teďa. (Ona sama o tom ještě neví, ale až si přečte ten zbytek tak určit vědět bude.) Nějakou tu dobu jsem si neprojížděla ani Bloglovin, takže když jsem na něj najela a uviděla, jak často vydává Teďouš články, nějakým způsobem mne to navnadilo a já jsem začala psát.

Takže jsme zde u tohohle článku x3 Když tak přemýšlím nad tím nadpisem, tak 'Caligo' je vlastně jméno toho zloducha z mého milovaného filmu 'Bolt' ... Jde vidět, že se Saf nejsme jediné, co používají latinu xD (Caligo - latinsky znamená temnota.) Nu což. Přeci jenom je to jazyk, který se budu nejspíše muset naučit, totiž... mám v plánu jít na zdravotní. Určitě mi pomůže, když budu vědět co je to latinsky Axis, Tenebrae, Nigror a Caligo... že ano? :D

Už dlouhou dobu jsem nepsala žádný takový článek, který by obsahoval něco o mém životě. Dalo by se říci, že mne přepadla tzv. Axiina nálada - To znamená, že se chovám jako Axoušek. Alespoň v té osamocené části dne. Jenoduše jsem si řekla: "Nebudu vypisovat žádné své pocity, jako nějaký slaboch do deníčku. Všechno to dokážu udržet v sobě." Ah... Jaká to debilní slova..