Tenebrae

29. září 2014 v 16:21 |  Galerie tvorby
,,Počkej..." promluvil chlapec a chytil svého zachránce za konec jednoho z dlouhých, zašpiněných ocasů. Liška se zastavila a pomalu hlavu pootočila. Chlapec chvíli pouze hleděl do jejích ledově modrých očích, snažil se vybrat nejvhodnější otázku. ,,Kdo jsi?" Zeptal se nakonec, s menší mezerou mezi slovy.
,,IceFox!" Třískl postarší pán s pivním břichem jakousi malou hromádkou papírů o stůl. Všechny pohledy nyní visely na něm. ,,Pane?" Zeptala se trochu nejistě mladá vyšetřovatelka, doufajíc, že se jedná o její případ. Muž se samolibě usmál a následně zvedl fotku, na které byla mladá žena. ,,Tohle." ukázal prstem na fotografii. ,,je to, co jsme hledali, Faylo." očima spočinul na dívence, která na něj pouze zaraženě hleděla, ačkoli už trochu tušila, co má namysli. ,,Domníváme se, že tato žena zabila všech čtrnáct lidí, včetně tebe." stále se usmíval. Faylin výraz se změnil ze zaraženého na nadšený. Následně přiběhla ke svému šéfovi, aby si tu ženu mohla pořádně prohlédnout. ,,Takže IceFox?" její úsměv se proměňoval do úšklebku.

Heya!
Po dlouhé době se mi opět povedlo dokopat se k dalšímu článku! Vlastně je to i díky jednomu parazitovi, který se sem prokousal a celý dny mne komanduje. (Viz. předchozí článek Nigror - komentáře.)
Když si projdu historii tohohle blogu, není to moc hezká podívaná. Vlastně už existuje rok a stejně zde nebyl zatím nějak zajímavý článek... Heh, cítím se teď docela divně, když kritizuji sama sebe xD Každopádně na mě má vliv ta temná atmosféra. Člověk má chuť prostě psát něco více drama, než happy, jelikož to na něj takhle všechno působí.
Co se týče designu (ano, opět xD) pokusím se udělat nějaký nový. Avšak bude určitě až za hodně dlouho, jelikož nyní pracuji na příběhu.


A to nás dovádí k ůvodu tohohle článku - Jedná se o The devil's shelter. Příběh, který momentálně tvořím jak v hlavě, tak na papírech a internetu. Pokouším se o stvoření něčeho, co vlastně končí nějak... neúplně, o něco co má takovou temnou atmosféru ale zároveň je to plné překvapení, záhad a sem tam i něčeho vtipného. Už podle tohohle popisu je jasné, že tohle dá hodně práce. (Vlastně je to tak s každým příběhem xD) Dalo by se říci, že teď mám takové "krizové období", kvůli kterému se dokážu soustředit pouze na školu. (Dokonce kašlu i na tanec, fakt to flákám.) Takže se chci omluvit Azu, že ten obrázek ještě není hotový (Saf, když tak jí to vyřiď xD) jelikož vážně nemám nápad a když jsem se pokoušela to nakreslit, vypadalo to jako myš co se snaží ukrást dřevěný sýr - Doslova. (Zvláštní, že headshoty Axouše mi vě škole jdou samy od sebe T_T )
Od toho příběhu očekávám hodně. Fakt se snažím, aby se z něj stalo něco, co když si přečtu klidně i za 5 let, se mi bude stále líbit. Budu také kreslit obrázky zvláštního stylu, které jakoby 'doladí' celkovou atmosféru a vlastně i popis, který někdy pochopit nejde. Taky se pokusím o 'Akci' - Například boje a tak dále.
Ovšem vzhledem k tomu mému 'období' se práce zastavila přibližně po prvních dvou odstavcích. Tak doufám, že se brzy všechno rozjede tak, jak má, jinak za sebe neručím .-.

Teď ale k hlavnímu tématu - Galerie. Za tu dobu jsem toho nakreslila docela dost. (Co se týče teda mého tempa xD) Takže alespoň nebude ten článek takový krátký, jako obvykle. (Pouze doufám.)

Pro větší zobrazení obrázku, případně pro zobrazení speedpaintu, klikněte na obrázek.

Naruto everywhere)
Když hledíte na Naruta xD Na tomhle jsem pracovala docela dlouho, jelikož jsem vůbec nevěděla, jak mám postavit ten 'šíp' ... Fakt mi to prostě nikde nesedělo :D Axoušek pak vypadal jako invalida o berli xD (Okay vypadá tak i teď, ale co se dá dělat.) Je to vlastně už hodně starý obrázek o.o Líbí se mi na něm hlavně ten Axoušův výraz ,,Poslední dobou mě probodávaj moc často" *povzdech* - Pro mne, k nezaplacení, vážně :'D
My dark world)
Po dlouhé době zase něco kresleno na výšku. Chtěla jsem mít něco, kde by byly všechny mé OC. Samozdřejmě ne úplně všechny, protože to by se tam jinak nevlezlo :DD POuze ty 'hlavní' (Ten pocit když jste Vex a Temporalise nakreslili jenom 1-2x, z toho jednou to bylo na ref. sheet xD) Co se týče těch černých 'věcí', vlastně ani já sama nevím, o co se jedná. Měla to být tráva ale pak jsem si řekla, že to budou černé ruce. No když jsem dokreslila jednu, naštvala jsem se, že to trvá tak dlouho (Lenost xD) a tak jsem z toho udělala něco jako 'temný špaghetýý' který dodávají pocit... temnotýýý :D
Nice to meet you)
Musím říct, že tohle patří k jednomu z mých nejoblíbenějších obrázků. Vždycky jsem chtěla nakreslit v pozadí šachovnici, no nikdy jsem se k tomu nedokopala. A pak přišel tenhle obrázek, ke kterému mi to takhle sedělo. Už hodně lidí mi říkalo, že nechápou tu pozici vlka... Vlastně nechápu co je na tom nechápavýho xD Ale Jedná se prostě o to, že za-nad tím vlkem je prostě někdo, kterého ona jakoby zdraví. A vlčice místo toho, aby se otočila, jednoduše zvedne hlavu a pohlédne za sebe... Alespoň tam nějak by to mělo vypadat :"D Takže doufám že už to chápou všichni.


Devil)
Ahh až teď jsem si všimla, že nemá řetízek s křížkem na uchu D': Tohle se může stát fakt jenom mě T_T No co se týče tohohle, byl to první pokus o jiný způsob stínování a jiný způsob lineartu. (Místo Ink penu jsem použila Pencil. - SAI) Akorát se mi to nechtělo tolik stínovat, takže jsem jednoduše použila černou tam, kde jsou stíny a do zbytku jsem přidala tyrkysovou :3 Původně jsem chtěla udělat i pozadí, no nakonec se mi zalíbilo to, že je to prostě takové... průhledné. Co se týče druhého parohu a ucha, tak jsem je tam nedala.. Vždycky vypadaly divně a prostě tam vůbec neseděly, tak jsem je jednoduše vynechala. Takže si, prosím nemyslete, že by to bylo něco jako - Ona má jenom jedno ucha a jeden paroh - Nová móda :D


Pro více obrázků (bez komentářů) - CantharellusAXY.deviantART.com


Zbytek pod čarou je buť W.I.P, nebo k nim nemám co říct. Můžete tam také vidět nový vzhled Axy ~ podoby démona :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Trollix Trollix | 29. září 2014 v 17:23 | Reagovat

Já a parazit? Možná tak krysa...nebo podlej šváb...ale parazit je moc kruté slovo :"D

2 Axy Axy | 30. září 2014 v 20:11 | Reagovat

[1]: Bacha ať ti nezačnu říkat 'Kudlanka nábožná' :DD

3 sarush ef sarush ef | Web | 18. října 2014 v 0:24 | Reagovat

Ten začátek je nádhernej!

4 Axy Axy | 19. října 2014 v 18:33 | Reagovat

[3]: Opravdu? Děkuju! D:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.