Září 2014

Tenebrae

29. září 2014 v 16:21 Galerie tvorby
,,Počkej..." promluvil chlapec a chytil svého zachránce za konec jednoho z dlouhých, zašpiněných ocasů. Liška se zastavila a pomalu hlavu pootočila. Chlapec chvíli pouze hleděl do jejích ledově modrých očích, snažil se vybrat nejvhodnější otázku. ,,Kdo jsi?" Zeptal se nakonec, s menší mezerou mezi slovy.
,,IceFox!" Třískl postarší pán s pivním břichem jakousi malou hromádkou papírů o stůl. Všechny pohledy nyní visely na něm. ,,Pane?" Zeptala se trochu nejistě mladá vyšetřovatelka, doufajíc, že se jedná o její případ. Muž se samolibě usmál a následně zvedl fotku, na které byla mladá žena. ,,Tohle." ukázal prstem na fotografii. ,,je to, co jsme hledali, Faylo." očima spočinul na dívence, která na něj pouze zaraženě hleděla, ačkoli už trochu tušila, co má namysli. ,,Domníváme se, že tato žena zabila všech čtrnáct lidí, včetně tebe." stále se usmíval. Faylin výraz se změnil ze zaraženého na nadšený. Následně přiběhla ke svému šéfovi, aby si tu ženu mohla pořádně prohlédnout. ,,Takže IceFox?" její úsměv se proměňoval do úšklebku.

Heya!
Po dlouhé době se mi opět povedlo dokopat se k dalšímu článku! Vlastně je to i díky jednomu parazitovi, který se sem prokousal a celý dny mne komanduje. (Viz. předchozí článek Nigror - komentáře.)
Když si projdu historii tohohle blogu, není to moc hezká podívaná. Vlastně už existuje rok a stejně zde nebyl zatím nějak zajímavý článek... Heh, cítím se teď docela divně, když kritizuji sama sebe xD Každopádně na mě má vliv ta temná atmosféra. Člověk má chuť prostě psát něco více drama, než happy, jelikož to na něj takhle všechno působí.
Co se týče designu (ano, opět xD) pokusím se udělat nějaký nový. Avšak bude určitě až za hodně dlouho, jelikož nyní pracuji na příběhu.