Srpen 2014

Nigror

30. srpna 2014 v 18:04 Blah blah blah
Hey. Tak tedy po dvou měsících zpátky. Eh, přeskočme tu větu "O prázdninách bude více aktivity." Nebudu lhát, jednoduše se mi nechtělo o ničem psát. Celé prázdniny jsem strávila hleděním na anime nebo chozením někam s Teďou/Rodiči, případně s dalšími lidmi.

Jelikož už určitě víte, že jsem strašně nerozhodný člověk, co pořád něco mění, tak je jasné, že dnes přichází další vlna informací o změnách. (Popravdě vám to může být jedno xD)

Co se týče Axy, tak to raději ani vysvětlovat nebudu, jelikož to by jsme se nedožili rána, než bych stačila všechny tyhle věci vysvětlit. No, má to co dělat s celým tímhle blogem. Dlouho jsem uvažovala, na co vlastně tenhle blog mám. A z důvodu, že sem chodí přibližně 3 lidi, které docela znám, jsem se rozhodla sem dávat hlavně příběhy a bláboly ohledně mýho světa.
- Původně jsem měla v plánu si to všechno nechat v hlavě a po té, co bych byla pevně rozhodnutá, že jsem s finální částí spokojená, bych to sem dala... No... Jsem tak hrozná že jsem změnila každý kousek toho všeho, takže bude lepší, když si to napíšu a pak postupně budu přepisovat. (Ahh... Konec :D - nevadí pokud nechápete - )

Každopádně tohle je taková rychlá informačka. Hlavně z důvodu vědomosti že žiji xD V dalším článku toho bude (snad) více x)