Aestas - kroky k poznání

3. července 2014 v 13:31 |  Galerie tvorby


Počínaje 1. žáří začne má výuka tradičního kreslení... Opravdu nechápu, proč se konají talentovky jenom kvůli tomu, že se chce nějaký člověk něco naučit. No každopádně jsem to zátiší nakreslila tak, jak nejlépe umím. Byla jsem jediný idiot, co se tam štval s detailama. (Už nikdy nechci kreslit svazek ořechů.) No každopádně... přijali mě! :3 Tím pádem strávím letní prázniny tím, že budu kreslit především digitálně, abych si pak nemusela dělat starosti s oběma formama naráz. (Okay, stejně budu trénovat i přes školní rok.) No na začátku se musím naučit hlavně anatomii osttních zvířat. Popravdě z toho věčného kreslení Axouše už mi taky začíná pomalu hrabat.

Pro větší zobrazení obrázku, případně pro zobrazení speedpaintu, klikněte na obrázek.
Something 2)
Přejděme tedy k prvnímu obrázku! :3 Tenhle je 'nejčerstvější' - nakreslila jsem ho hned po tom, co jsem přišla domů s vysvědčením. Na internet jsem ho ale dala trochu později, jelikož jsem se snažila vymyslet nějaká další zvířata, která bych mohla nakreslit. Mou inspirací byla stránka Wolf soul journey na facebooku, kterou sleduji už hodně dlouho. Původně jsem chtěla nakreslit hlavu lišky (vlevo nahoře), ale nějak se mi nepovedla ta druhá strana a tak jsem nechala jenom tu jednu. Pak jsem si řekla, že zkusím nakreslit koně a nakonec se to začalo takto rozvíjet. Schválně, jestli poznáte všechna zvířata xD


Shadow)
Vlastně ani nevím, jak mě tohle napadlo. Prostě jsem jednou večer začala čmárat a pak nějakým způsobem vznikla hlava. Bylo to zrovna v ten den, kdy jsem si volala se Saf. (Ano a pak to začalo vypadávat :DD) a pak jsem jí posílala screeny :3 Původně jsem chtěla nakreslit pouze Axyinu podobu démona. (Twl kolik těch podob ještě bude mít) No pak jsem k tomu přidala i pozadí :3


Hi!)
Jednoduše pokus o chibi. Nakreslila jsem to hlavně kvůli tomu, že ten starší (můžete vidět u Saf na blogu) se mi přestával líbit... Hlavně kvůli těm zadním nohám xD Můžete si všimnout nového markingu co má na noze. Vlastně ani nevím jistě, jestli bude na tom místě... V anthro jsem jí totiž ten marking dala na rameno. (Taky tam přibyla maska. (To se stane, když se někdo moc dívá na Naruta :D))Hello little)
Docela starý obrázek. Přesně tenhle pohled se mi naskytl ve snu, takže jsem jej prostě nakreslit musela. Také byl to můj první pokus o pořádné pozadí - z větší části pomáhaly brushe, jelikož na rostliny jsem totálně levá. (Ano, a když neumíme rostliny tak jednoduše začneme kreslit postavy v džungli... Jenoduše moje logika.)


Pro více obrázků (bez komentářů) - CantharellusAXY.deviantART.com

Nepublikované nebo mám potřebu je sem dát -

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saf :3 Saf :3 | Web | 3. července 2014 v 14:41 | Reagovat

Gratuluji k těm talentovkám c:
Jo, vypadávalo! :DD Hnusný skype xD
Obrázky jako vždycky úžasné :33 Hlavně something a chibi :"3 (to mi připomíná, že jsem ti měla nakreslit chibi Saf.. Já debil .-. )
A co jinak prázdniny, Axíku ? :3

2 Axy Axy | 4. července 2014 v 10:54 | Reagovat

[1]: Já si počkám xDD
Prázdniny? Fakt na nic.. Lidi furt někde jsou a nemám s kým chodit ven, navíc pořád prší... Takže trčím doma no :DD

3 Ancarie Ancarie | Web | 4. července 2014 v 15:16 | Reagovat

Uuu, Axouš jde na uměleckou, tak to blahopřeji :) .. hlavně z toho nezmagoř jako já :D

A neboj, když umíš perfektně jednu anatomii, ty ostatní jdou raz dva :) .. i když se to nezdá. Člověk je tedy vyjímkou. Říká se, že když umíš perfektně anatomii člověka, tak umíš potom nakreslit vše. Musím kriticky nesouhlasit. Umím snad vše mimo toho člověka! :D

A jen trénuj, doufám ale že to vše budeš dávat na DA :)

4 Axy Axy | 4. července 2014 v 18:25 | Reagovat

[3]: jenom kroužek... To pak budu stresovat jak půjdu potom na tu uměleckou :DD

No... uvidíme xDD

5 Ancarie Ancarie | Web | 6. července 2014 v 16:39 | Reagovat

[4]: Neboooj :D nebudeš se stresovat. Nemáš proč. Kreslíš dobře, takže konkurenci tam mít nebudeš. Stačí se prostě uvolnit a kreslit :)

6 Axy Axy | 7. července 2014 v 14:53 | Reagovat

[5]: Tvůj názor :DD

7 RobertViaps RobertViaps | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 16:22 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/commande-de-cialis-en-france/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/commande-de-cialis-en-france/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.