Otevři oči...

27. června 2014 v 16:51 | Axy |  Blah blah blah
Tak tedy... Vítejte zpátky v Údolí Vran!Lidi, ani nevíte, jak mně to chybělo! :3 (Vím, můžu si za to sama.)

Přiznávám, že za tu dobu co jsem pozastavila blog, jsem toho moc neudělala. Já inteligentní člověk jsem totiž neočekávala, že si budu muset opravovat známky, a že všichni učitelé budou chtít v posledních dvou měsících neustále psát testy. (Vážně, už mi z toho hrabalo.)
Nápady proto nějak nepřicházely. Teda... jo, ale pouze na obrázky. ALE... Jeden den, byl takový magický - v ten den jsem totiž dostala rovnou 3 nápady:
1) Jak budu psát články?
Z větší části tím myslím zápisky. Pak jsem to jednoduše začala odvozovat, až z toho vzniklo to, že články píšu snad skoro stejně. (That logic.)
2) Jak bude vypadat design?
Stačilo se podívat na svůj starý blog a pak vyříznout Axy z obrázku, co jsem nakreslila. Pak samozdřejmě přišlo 200 nápadů, jak bude ten dess přesněji vypadat. - Tedy, kde bude Axy postavena, do jaké barvy to všechno dám apod.
Pak vznikl tento dess. (Stejně ho zase změním.)
3) Použít starý blog?
Tak po tomhle nápadu, jsem začala pochybovat sama o sobě. Zdálo se to jako dobrý nápad, no pak Axy začala přemýšlet víc, víc... a víc. Nakonec z toho vyšlo snad milion nevýhod a tak jsem ten nápad zahodila. (Jen tak mimochodem, chtěla jsem tam psát články, které by se týkaly mé minulosti, nebo příběhy. První nevýhoda? - Napíšu snad jenom 2 články za měsíc... to k tomu vážně potřebuji 2 blogy? )
No pak ještě přišel nápad na příběh (bohužel ne na Srdce anděla.) Je to vskutku zajímavý příběh, jelikož je celkově nepochopitelný - Z větší části za to může ale to, že jej píšu z prostředka. (Naprosto logické.) Dokopala jsem se ale k prvním třem kapitolám. Mám už taky zapsán boj a jiné zápletky. Na blog jej budu dávat nejspíše až ho dopíšu. Pak bych totiž mohla uskutečnit plán, že budou stránky vycházet co týden, stejně jako zápisky. No, pojmenovala jsem jej názvem 'Koupě budoucího já.' Ten název vám jistě říká, že to bude opravdu velice zajímavý příběh. (Raději mlčím :D) A protože jsem tak 'hodná', dám vám sem alespoň prolog:

Vítejte na hřbitově.
Uvítal by tě takto někdo? Proč se bojíš? Je to jenom místo, kde leží staré kosti. Z jednoho hrobu... se někdo ozval? Ale noták! Přece neutečeš. Nemáš kam jít. Ani nevíš, co jsi zač! Nemáš uši, slyšíš. Nemáš oči, vidíš... Víš, co jsi? Bylo to jako tlumený křik. Zem se pomalu nadzvedává. Víš moc dobře, o koho se jedná, ale přitom ti v hlavě vrtá, jestli je to pravda. Ruka. Nenech se zmást tím, že je lidská. Podívej se blíže! Už ti to dochází? Ne? Podívej na hlavu, co se právě ukázala. Je lidská, avšak obrovské uši trčící z černých vlasů... Ty vlasy neobvyklé jsou, až ti z toho mrazí v zádech. Žena již vyšla celá a ty stále nevíš? Podívej! Ocas! Připomíná ďáblův, avšak do bíla je zabarven. "Do háje s nimi." Takto zní věta, která ti musí osvěžit paměť. Ten hlas ti zní v hlavě ještě dlouho. Prudce se otáčí a uhodí do náhrobního kamene. Je zničen. A tobě pomalu dochází...

Nehledíš sám na sebe?


Ono je to psáno takhle zmateně schválně. Píše se totiž z větší části z pohledu holčičky, která se Axy upsala a tak má holčička jednoduše všechno v hlavě popletené. Doufám tedy, že se vám to alespoň trochu líbí x)

Takže... Co se u mě stalo za tu dobu? Vlastně ani nevím, proč se teď chystám psát o tomhle tématu, když stejně všichni moc dobře víte, co jsem za tu dobu co jsem zde byla neaktivní dělala... že ano :D Takže to schrábneme pod koberec a necháme to tam. K tomuhle tématu přeci jenom slouží zápisky :D

Je mi jasné, že tento článek si přečte pouze pár lidí, stejně vám chci ale poděkovat, že stále navštěvujete můj blog a komentujete x3

Dále už ani nevím, co bych měla napsat. Takže už to nejspíše ukončím. No zanedlouho tady bude další článek (snad). Tak tedy doufám, že se to tady opět rozjede :3

Mějte se krásně...Axy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarity Scarity | Web | 30. června 2014 v 18:43 | Reagovat

Už jsem si myslela, že to tu umře :D Zajímavý začátek, hmm... :)

2 Axy Axy | 2. července 2014 v 12:43 | Reagovat

[1]: Mám takový pocit, že konec se blíží ... xD Ale budu se snažit nom.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.