Week 8

16. května 2014 v 15:19 | Axy |  Zápisky
Omlouvám se, bohužel nelze načíst gify/obrázky dne.

PONDĚLÍ - 12.5. 2014

Dostala jsem nové boty a nějak jsem přešla z hrubých mikin na lehčí oblečení.
Měla jsem mnohem lepší náladu, když bylo moje oblečení takové... lehčí a světlejší. Dostala jsem díky tomu taky mnoho nápadů.

Celý den byl mnohem veselejší. Bohužel jsem neměla možnost něco nakreslit :C Ale na tréninku jsme konečně měly fanoušky. (lol) Nějací kluci obsadili všechna místa u oken a celý trénink sledovali, jak posilujeme a jak se protahujem. Bohužel moc nechápali, co za tanec to děláme.


ÚTERÝ - 13.5. 2014

Takový... řekněme 'normální den'. Nálada byla stále stejná, možná i lepší, než v Pondělí. Akorát jsem sem tam umírala... ono je totiž zcela normální, že když jdete spát o hodinu dříve, než normálně, tak že se vám chce potom celý den spát a jste naprosto nepříčetní.

No každopádně jsem to nějakým zvláštním způsobem přežila. Pak však přišel další problém. Trénink. Mělo se jít běhat na Olešnou. Problém byl v tom, že já s Reb jsme se tam neměly jak dostat (inteligentní autobusy) a tak jsme musely něco vymyslet. Holky psaly, že prostě běhat nepůjdem a že zůstaneme doma. No pak přišla Karin a vše se obrátilo v to, že běhat půjdeme, akorát ne na Olešnou, ale u nás doma. Tak jsem napsala Reb a šly jsme si zaběhat od mého domu až k lesu, ke cvičáku. Karin samozdřejmě chtěla důkaz, takže jsem natočila video. No posuďte sami... nejsme okouzlující? (Video obsahuje spíše běh, avšak skoro ke konci se objevuje moje a Rebečina sestava :3)


STŘEDA - 14.5. 2014

Přišel déšť. Tím pádem opět ovládly svět a mne barvy spíše šedé. Takže jsem opět vytáhla černé legíny a tmavou, hrubou mikinu. Zvláštní, jak se člověk dokáže změnit jenom kvůli počasí, a to psychicky i fyzicky. Moje nevnímavé okamžiky z Úterka pokračovaly i dnes a to mnohem víc, než jsem si mohla myslet. Holky se mnou musely několikrát zatřást, aby mne vůbec probudily. Prostě jsem jenom seděla a hleděla.
Prokázalo se to dokonce i večer, kdy jsem málem usla ve vaně. (Nikdy nechoď spát dříve ani později, než jsi zvyklá.)
Ale nakreslila jsem obrázek :3


ČTVRTEK - 15.5. 2014

Měla jsem tu možnost uvidět naživo vnitřek ptáka. Ne, nepitvali jsme. Jednoduše si nějaká kuna nechala na zahradě svůj úlovek.
Ve škole to bylo snad poprvé, co jsem napsala test který byl z 80% opsaný od Tedi :"D Opravdu jsem byla totálně mimo. Strašně mě bolely svaly na rukou a nohou spolu s břichem a krkem. A ještě lepší bylo, že bylo posilování (Fuck this..) takže to bylo naprosto, ale naprosto v háji. Ale samozdřejmě jsem se jinak měla naprosto fájn :D A doma jsem si poprve oficiálně otevřela svou elektronickou žákovskou knížku. (mimochodem to heslo jsem dostala už minulý týden)


PÁTEK - 16.5. 2014


Ráno jsem měla totálně špatnou náladu. Opravdu jsem neměla ani sílu na to, abych něco jenom řekla. Nevím, čím to bylo. Každopádně mi pak učitelka z ruštiny zvedla náladu, když přišla vysmátá a plná energie a začala s náma mluvit a učit nás. To bylo snad poprvé, co jsem se v ruštině nenudila. Odpoledne se ke mě dostavila 'Kuřecí mánie' xD Prostě co druhé slovo u mě bylo kuře :D Nakonec mi učitelka z výtvarky říkala, že jí zabíjím, když uviděla jak jsem nakreslila a vystnínovala křídlo. (wtf?)

Ukázalo se, že jedna z holek co s náma má choreošku má ruku v dláze, takže nemůže cvičit. Tím pádem nebudeme moct jet na finále...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safira Safira | Web | 19. května 2014 v 17:12 | Reagovat

Já nemůžu z těch animací.. :"D
Obrázek lva je naprosto božský *-* Ta hříva :3
Video s během jsem viděla a málem jsem u toho zemřela smíchy :DDD
Jinak, proč mám pořád pocit, že tě ten trénink totálně ničí? O.o

2 Axy Axy | 20. května 2014 v 14:39 | Reagovat

[1]: Lol xDD
á děkujů :3
To je to vážně tak vtipný? :"D
A ty se divíš? :"DD Na začátku roku to bylo fajn. Ale teď jsme cvičily jenom choreošku. A teď když už je konec sezóny tak zase posilujem a a děláme flexibilitu. Na začátku roku bych ti v pohodě dala šňůru na obě nohy placku a rozštěp, co se týče posilka tak bych ti udělala možná i deset pánských kliků (úzkých) ... Teď dám šňůru jenom na levou nohu a asi tak jeden pánskej klik :"DDD

3 Safira Safira | Web | 27. května 2014 v 19:42 | Reagovat

[2]: jo :DD
Njn .. :"D Zkrátka hodně štěstí s aerobikem xD

A jinak... Dess *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.