Vysvětlivky - Zápisky

15. května 2014 v 21:30
Vysvětlivky ikon a výrazů, které se objevují ve článcích patřících do rubriky jménem Výpisky.
Jedná se o deník, který poznáte díky nadpisu Week. Snažím se jej psát co týden, bohužel někdy nejsou týdny ani tak moc zajímavé nebo nemám čas a tak jej jednoduše vynechám.


Písnička dne nebo video: Po kliknutí na ikonku se vám zjeví stránka YouTube s určitým videem. Zjevuje pod dnem a datem a uprostřed jistého tématu.Poslouchám písničky, jako každý jiný. U mne je to ale tak, že na začátku dne objevím nějakou krásnou písničku, kterou si pak pouštím vkuse celý den. A takhle to pokračuje každý den. Proto bych se chtěla podělit s těmito písničkami, díky kterým dokáži předpovědět mou náladu na celý den.

Ostatní stránky: Je to něco jako reklama. Když chcete vidět mou galerii a mou aktivitu mimo blog.cz, stačí jednoduše najet na tyhle stránky. Ikony se objevují pod dnem a datem.

Obrázky nebo gify: Po kliknutí na ikonku se vám zjeví obrázek. Většinou ho vkládám do prostředka nějakého tématu, aby jste měli větší přehled, jelikož můj písemný popis není právě nejlepší. Také ho uvidíte hned vedle ikon pro reklamu, objevující se pod dnem a datem.Není-li vám jasné ještě něco, napiště to do komentářů a já vám odpovím, nebo to přidám sem do článku. Děkuji x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Safira Safira | Web | 19. května 2014 v 17:06 | Reagovat

Není co dodat, máš to prostě skvělě vymyšlený :3 A bude to i víc přehledné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.