Gallery 1

27. dubna 2014 v 15:05 | Axy |  Galerie tvorby


DŮLEŽITÉ:


Nechávám blog pozastaven na delší dobu. Nejspíše až do léta. Do té doby sem možná přidám nějaký článek a pokusím se vymyslet nový design. SB obíhat budu.
Je to hlavně kvůli školy, Stormu a taky kvůli tomu, že momentálně nevím o čem psát.
O prázdninách taky snad budou lepší a promyšlenější články. (Vzhledově i obsahově.)

Po kliknutí na obrázek se vám obrázek zvětší.


.: Memories :.

Tohle měl být původně design .. No nakonec to dopadlo takhle a já si řekla, že tohle se designu ani trochu nepodobá. Tím pádem budu muset vymyslet něco jiného, což zabere trochu více času.
Obrázek se mi docela i líbí, a co musím přiznat je, že totálně žeru Axiny vlasy :"D Ačkoli to je asi jediné, co se mi na tom zdá být krásným xD


.: Bunny :.

Králíček! :3 Původně to mělo být hotové na Velikonoce, jenže já inteligent jsem ten papír zapomněla pod lavicí a ten tam samozdřejmě zůstal přes celé prázdniny. Tím pádem jsem to dokončila až po pár dnech. Mě osobně se na tom nejvíce líbí ta hlava, především oko a pusa s čumáčkem x3 .. Ty tlapky jsou strašně zvláštní (u králíků celkově) a tak jsem pořád nevěděla, jak je mám nakreslit. Nakonec to teda dopadlo takhle katastroficky xD


.: Deadly bleeding :.

Tohle byl spíše takový speedpaint. Původně měl ten kůň vylézat ze země, no bohužel se mi nepodařily zafixovat přední nohy tak, aby to vypadalo alespoň trochu reálně. Kdyby se jednalo o vlčí, nebo nohy někoho jiného, možná by to vypadalo líp. Ale u tohohle pro mne byl problém, že nohy jsou dlouhé, tenké a mají kopyta. Tak jsem toho koně tedy postavila a shodou náhod jsem mu nakreslila červený 'plášť' (nebo jak to nazvat).


.: My ... life? :.

Tak schválně, jestli vám na tomhle přijde něco zvláštního ....... Jop už jsem to kreslila :DD Snažila jsem se, aby to vypadalo podobně, no stejně je to zcela odlišné. V porovnání s tím starším obrázkem, je to rozhodně lepší. Postava se mi zdá více reálnější a její krk konečně není jako pružina :"D Co mi ale vadí, je to pozadí. Ať se snažím jak chcu, pořád se mi zdá, že jsem se neposunula dál. Což mi dost vadí a tak se mi ani nepovede to, že bude mít obrázek nějakou atmosféru ._.


Pro srovnání:
Všechny ostatní obrázky najdete na mém DA: LenkaIceFox.deviantART.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ancarie - school everywhere Ancarie - school everywhere | Web | 30. dubna 2014 v 14:06 | Reagovat

Mna, změna je dobrá. Osvěží to myšlenky, články, ruční práce (kreslení i grafika, či něco jiného) apod.
Určitě se budu těšit na nový dess, jsem zvědavá, co máš v plánu. Kdyby jsi ale chtěla se poradit, není problém napsat. To víš :) .. otázka je, jestli by jsi o to stála.

Co se týče obrázku, který měl být původně na dessu, který jsi plánovala, mohla by jsi to nějak upravit a přeci jen to do nového vzhledu nějak zakomponovat. Mohlo by to vypadat dobře, navíc je to něco aktuálního a něco, co se líbí i tobě samotné .. a o to jde :)

Mm .. než pláštěm bych to nazvala u toho koně spíše něco jako "šátkem". Jestli ti něco říká takový ten šátek, který je strašně dlouhý, ale lehký až průhledný, přesto pestře barevný .. (nevzpomenu si na název), ale hodí se to k tomu více. Taky bych to označovala za jeho duši :)

A k poslednímu obrázku, zlepšení vidět jde, ale to, že kreslíš lépe postavy a pozadí se ti zdá na stejné úrovní co před tím, to je možná i tím, že pozadí se většinou vyhýbáš. Zkus si kreslit pozadí i jen tak sama pro sebe, netřeba to zveřejňovat, ale natrénuješ to tak :) .. alespoň mě to tak celkem pomáhá si takové věci jen tak trénovat. Ať už je to na papír nebo potom na kompu. Ale zkus takový ostřejší styl, co jsi měla na tom pozadí u obrázku z minulého roku. Působí to realněji, přesněji a i živěji.

2 Axy Axy | 3. května 2014 v 16:37 | Reagovat

[1]: jop
Momentálně nemám v plánu nic no :"D Nic nepřichází... Jasně, že jo. Zavalím tě otázkama v létě ohledně toho, jak ten dess vypadá a co upravit xD

Budu nad tím ještě uvažovat no.

Big šátek o.o jop .. vím co myslíš xD

To nepopírám :"D .. Budu se snažit nom.
Ono to teď není tak "ostré", protože jsem se snažila o takové to... zaostření? Nevím, jak se tomu říká. No každopádně, když se díváš na tu postavu, tak to všechno je prostě rozmazané. Tak ale moc mi to nevyšlo no xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.