Week 7

3. dubna 2014 v 20:59 | Cantharellus Axy |  ZápiskySOBOTA

Vzbudila jsem se v 6:00 .. přesněji mne vzbudil budík. Šla jsem se nasnídat, vyžehlit vlasy, obléct se .. prostě celková ranní údržba. V 7:20 jsem vyšla ven s mým batohem (přes týden aktovkou) plným jidla, oblečení a dalších věcí. V ruce jsem nesla klobou a trubku. (Já idiot si na to nevzala igelitku.) Po pár minutách přijela Reb spolu s její mamkou v jejich autě. Nastoupila jsem a pak jsme jely asi 15 minut k válcovnám plechu. Tam na nás čekal autobus spolu s Kájou (1. trenérka) .. nakonec přijel celý Storm. Nasedly jsme do autobusu. Po pár minutách přišli fotbalisti. (Radši se neptejte...) Celou cestu jsem poslouchala písničky. (Ach ano .. můj mobil jich má hodně, ale většina jsou ty, které tam mám asi tři roky.) nakonec jsme hrály PixWords s holkama a já ukradla Reb mobil s tím, že jí pomůžu :D Cesta nějak rychle utekla a my se objevili v Uherském Hradišti. Následovalo několik hodin příprav - vlasy, líčení, oblékání a nakonec i zkouška.
Po několika dalších hodinách konečně přišla 4. kategorie. Je to docela smůla, že jsme v té nejvyšší kategorii, jelikož tam byly i starší holky od nás a další holky kterým bylo víc než 16. (A mě je 12 T_T) Bohužel nám tak vyšel věkový průměr. Tedy .. řekla bych, že máme opravdu 'štěstí', jelikož do 4. k. se začínalo od průměru 14 a my jsme měly 14,1 ... To naštve :D No každopádně jsme skončily 6. z 7 (yeah :D) a starší holky byly 1. ! (Nedivím se .. bylo to boží :3)

Kdyby jste chtěli, tak tady mám videa jak naší, tak choreografie od starších holek.
(Mladší - The thrumpets, Starší - Kostlivci )A pár fotek...


NEDĚLE + PONDĚLÍ

V Neděli jsem teda pouze uklízela a moc toho nenadělala .. Akorát jsem nakreslila obrázek s tím, jak se Axy dostala do Jádra O.o


V Pondělí jsem šla normálně do školy. Celý den mi bylo ale špatně a já pokaždé seděla v lavici, bílá jako stěna a držela flašku s minerálkou na čele. Holky se mě sice ptaly, jestli nechci jít domů, ale já prostě řekla, že to přežiju a že je to dobrý.
Po příchodu domů, jsem si lehla a podle mých instrukcí mé matky jsem popíjela colu a vzala si prášek. Nakonec jsem šla na trénink, kde jsem se učila choreošku co měly holky minulý rok s názvem 'Člověče nezlob se', protože příští Čtvrtek máme jet na soutěž do Polska a půjdem tam vystupovat jak s The Thrumpets, tak i s Člověče nezlob se. Jenže Simča jet nemůže, takže ji zastoupím v Č.N.S. a T.T. upravíme tak, aby to bez ní nevypadalo nějak špatně. Bohužel přes celý trénink mi bylo stále špatně.

ÚTERÝ + STŘEDA

Tak jsem tedy byla vzbuzena v 6:00 a mamka se mě ptala, jak mi je. Sice mě nebolelo břicho a nebylo mi špatně, za to mě bolela a točila se mi hlava. Měla jsem teplotu 38 .. Tak mamka usoudila, že zůstanu doma. Dobelhala jsem se s peřinou do obýváku, kde jsem strávila celý den u televize ležíc zachumlaná pod peřinou na gauči. Odpoledne jsem pak ještě jela k očnímu, jelikož jsem byla objednaná a mamka nechtěla, aby se to předělávalo.

Ve Středu už mi bylo dobře .. sem tam břicho pobolívalo a někdy mi bylo trochu špatně, ale už jsem šla ven a trochu se hýbala. Udělala jsem si věci do školy a následně se informovala Agnes a Teďu, že zítra už do školy asi půjdu.

ČTVRTEK (dnes)

Dneska mi bylo fajn až do chvíle, co jsme měli tělák a běhali .. Bohužel mi mamka zapoměla napsat omluvenku a tak jsem jednoduše běhat musela. Břicho mě pak začalo bolet ale nakonec to zase přešlo. Měla jsem strašlivý hlad, jelikož celé ty dva dny jsem měla jenom bagetu a rohlík. A jelikož jsem známa jako 'velký ... OBROVSKÝ jedlík', snědla jsem celou svačinu a ke konci školy i celý oběd. Bylo fajn, zase něco sníst.

Nakonec přišel trénink a já se cítila v pohodě. Nic mne nebolelo a ani špatně mi nebylo. Byla jsem plná energie a s chutí jsem prostě tančila. Ze začátku nás teda Evča (hl. trenérka) seřvala za to, jak jsme se na U.H. předvedly, že to bylo hrozný a tak .. heh .. její slova ke konci zněla "Jediný, kdo dokáže alespoň někdy pořádně cvičit je Lenka. .. Avšak ta to už v sobě má a dost si to užívá. Jde to na ní vidět a je mi jasné, že i kdyby tam měla být sama, tak že to prostě prodá." (WTF) snažila jsem se nesmát a tak jsem tam pořád stála s nechápavým pohledem a říkala, že to asi ne :D No po příchodu domů mi zavoval taťka s tím, jak mi je a tak a že si mám změřit teplotu. 37,5 .. bezva. Řekli mi, abych si vzala prášek a to bylo asi tak všechno. Je mi jasné, že hned po tom, co přijdou domů, na mě vychrlí milion otázek ohledně toho, jak mi je a jestli chci jít zítra do školy. .. Já ale nesmím být nemocná. Prostě nemůžu. Zítra máme generálku a v sobotu je soutěž do háje ..


Tak tedy .. to je asi vše. Mějte se krásně!Axy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Scarity Scarity | Web | 4. dubna 2014 v 22:07 | Reagovat

My máme ve čtvrtek taky tělák, a čistou náhodou, běhali jsme taky! :D
No, to je ale od tématu. Každopádně ty fotky vypadají skvěle :3 A neboj, 6. je skvělá pozice! :D Srdce Anděla si hned přečtu, a pak ti to třeba na Skype ohodnotím (stejně vím, že to bude fakt dobrý) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.