Week 1

26. října 2013 v 11:28 | Axy |  Zápisky
Jak začít? Deník opět rozjíždím. Ikdyž vím, že nebude moc zajímavý. Snažím se alespoň o něčem psát protože mě nenapadá o čem bych psala. (Čekejte v bližší době článek o Halloweenu)Minulý týden i tento, se událo docela dost věcí. Nebo spíše ne. Vlastně ani nevím .. Pro každého je to něco jiného.

Min. Pondělí

Opět strašný den. Vůbec se mi nechtělo vstávat. Zase vidět ty stejné obličeje, které se na mě usmívají a za rohem jsem jejich hlavní téma. Sice si z toho nic nedělám. Ale nesnáším jejich ksichty. Ty "přátelské" pohledy které se pak změní na nepřátelské. S těží jsem vstala a jako nějaká mrtvola jsem se doplazila do obýváku. Zamířila jsem do kuchyně která je stále ještě provizorní a otevřela ledničku. Jako vždycky .. Nic tam nebylo. Každé ráno dumám nad tím, co si vezmu. Asi 4x za sebou jsem otevřela ledničku a špajzku. Když jsem naposled otevřela ledničku objevila jsem jogurt. Nasnídala jsem se jako vždycky na gauči u televize kde právě hrála snídaně s novou. Převlékla jsem se a zamířila jsem do koupelny. Tam jsem asi 10 minut stála a čuměla do zrcadla na toho idiota přede mnou. Chvíli jsem přemýšlela .. Vlastně ani nevím o čem. Nakonec jsem si vyžehlila vlasy a zamířila zpátky do pokoje. 6:45 Největší čas vyrazit do školy. Sjela jsem jako superman dolů po schodech a vlezla do cukrárny. Z kasy jsem si vzala jako vždycky peníze na bus a svižným kromen jsem pokračovala k hlavním dveřím. Odemkla jsem a vyšla ven. Jako vždycky mě přede dveřma čekal Maxíkův radostný štěkot a Derinovo předení. Pootevřela jsem garáž aby mohl Deru jít spát a pokračovala jsem přes stodolu na zahradu. Max se jako vždycky kolem mě motal a radostně pobíhal po zahradě. Na konci zahrady jsem zavřela vrátka a malou pěšinou pokračovala podél plotů až ke konci kde na mě čekala spolužačka. Zamířily jsme na zastávku.

A už jsme u toho. Ty ksichty které bych nejradši rozdrtila. Ty jejich stupid otázky a narážky. Vážně už toho mmám dost. "A proč si nedáváš Make-up? Proč si nevytrháš obočí? Takhle vypadáš strašně. Kdyby jsi ... " Vážně už nemohu dál. Vždycky mi tyhle slova skazí celej den .. Spíš týden. 20 minut. Blbých 20 minut musím poslouchat jejich kecy. Konečně přijdou 2 členky naší "Legendární Čtyřky" Díky nim je na světě lépe. Ignoruju kecy těch hrozných ksichtů a s radostí k nim přijdu.
Ve třídě je zase strašné vedro. Když jsem u své lavice hodím na ni aktovku a začnu se v ní hrabat a hledat věci. Objevila se poslední členka naší "Legendární Čtyřky" Ta měla opět na tváři příjemný úsměv. A abych se nemusela rozepisovat .. Pondělí je strašný den. Máme hrozné předměty. Takže - nuda, nuda a zase nuda.

Po škole jsem přišla domů, nahlásila mamce známky a začala se chystat na trénink. Když bylo 15:50 vyrazila jsem. V 16:04 přijel autobus a s Rebbecou (Black Night .. Můžete znát z již umřelého paws-art.blog.cz ) jsme jely na trénink.
Bylo 18:00 a trénink skončil. Přijela pro nás mamka a jely jsme domů.
Doma jsem si nachystala věci do školy, zamířila s netbookem a sešitama do obýváku kde jsem se učila a zároveň si s váma psala na Skypu.

Min. Úterý

To samé co v Pondělí .. Akorát jiné předměty.

Trénink skončil v 19:00

Min. Středa

Škola to samé .. Vlastně je to celý týden stejné.

Naštěstí nemáme tréninky ve Středu. Takže jsem v pohodě přijela domů a nikam nespěchala. Navíc máme v sudý týden ve Středu odpoledko (myslím že v sudý) a zrovna byl lichý takže jsme měli pouze 5 hodin. Celý den jsem strávila u počítače a jako nějaká mrtvola jsem se rozvalovala na křesle. Byla jsem bez života. Nevěděla jsem proč. Jenom jsem tam seděla a odepisovala. Sice jsem psala smajlíky .. Ale doopravdy jsem se tvářila jako nějaký zombie.

Min. Čtvrtek

Hned po škole jsme s Reb zamířily do Prestige Tenisového parku kde jsme měly v podkroví jedné budovy trénink .. Jako každý čtvrtek. Ani jsem se tak nezapotila. Tancovaly jsme sestavu takže taková normálka. Na chvíli jsem měla dobrou náladu .. Ale pak to zase přešlo.

Min. Pátek

Byl lichý týden takže badminton nebyl (opět máme v sudý týden) Takže si mohla (legendární čtyřka) odpočinout od školy hezky doma po 6. hodině. Měla jsem strašnou náladu. Vůbec se mi nechtělo něco dělat. Neměla jsem chuť se smát. Spíš se mi chtělo brečet ikdyž jsem netušila PROČ.
Přijela babička. Jako vždycky mi dala nějakou sladkost :3 .. Nahodila jsem úsměv který poté spadl .. opět.

Min. Sobota

Přijela ségra. (Stray) No super .. Opět mě oslovila tím tónem hlasu který mi skazí celej víkend. Mám ji ráda ale někdy se hold jako každé ségry pohádáme. A ten tón .. měla jsem chuť jí něco říct ale mlčela jsem. Nechtěla jsem aby mou špatnou náladu odnesla ona či někdo jiný.
Po obědě jsem začala uklízet. Pak přišla ségra nahoru a s úsměvem si sedla na sedačku. Řekla jsem jí pár slov. Ať jde prostě uklízet a ne tu sedět. Ona jen cosi odvětila. Byla jsem naštvaná .. Pokračovalo to tak dál. Ségra šla nakonec uklízet svůj pokoj a já mohla pokračovat v luxování obýváku. Ještě ke všemu přijela druhá babička. A já jsem byla zrovna pořádně nasraná. Radši ani nebudu mluvit proč. Prostě jsem se po 2. pohádala s mamkou. Zase jsem křičela. Podruhé za ten týden. Hned potom jsem trhla dveřma. Ty se samozdřejmě rozpůlily na 2 části. (Taková ta harmonika bo co to je) no.. pak jsem byla ve svém pokoji a brečela jsem. Nechtěla jsem na mamku řvát či něco takového. Prostě to přišlo samo. Chtěla jsem vrátit čas .. Nebo se mamce jen omluvit .. Ale nešlo to. Pak přišla znovu a řekla klidným hlasem ať jdu dolů alespoň pozdravit a popřát dědovi k svátku který měl minulý týden. Pak jsem odešla nahoru. Seděla jsem na schodišti a přemýšlela o tom, co udělat abych nebyla taková mrzutá.

Min. Neděle

Byla soutěž. Open Aerobik 2013 .. Neměla jsem zrovna tu nejlepší náladu. Byla o trochu lepší než v Sobotu ale i tak to bylo hrozné. Mamka se Stray si myslely, že jsem se prostě blbě vyspala. Ale tak to nebylo. Já jsem prostě ani nevěděla proč to dělám. Pak ale soutěž pomohla. Byla jsem plná energie když jsme začaly tančit v základním kole. Postoupila jsem do finále ale stejně jsem neměla šanci. Byla to má 3. soutěž v jednotlivcích a musím uznat že i holky co patřily do Profi už nemohly na konci finále. Všechny jsme byly mrtvé. Skoro doslova.

Pondělí

Jo .. Zase nuda. Až na to že jsem neměla tak blbou náladu. Byla jsem šťastná díky té soutěži.

Na tréninku byly skoky .. :33 Zase suprová nálada

Úterý

škola ..

Trénink posilování s Michalem :DD Jako každé úterý ... Nemělo chybu. Pak byla gymnastika s Kájou :3 Holky se furt chlamaly takže já taky. Alespoň něco pozitivního :3

Středa

Odpoledko a s ním vaření!

Čtvrtek

Po škole další trénink .. Měli jsme RETRO trénink xD Prostě jsme se oblékly do nějakého velmi RETRO oblečení a tančily jsme normálně xD .. Mám i video .. Chcete vidět? :3 (Ani se neptejte kdo jsem já :DD)

(Toho pomateného začátku si nevšímejte .. Uměly jsme to ale Karin to vždycky nějak dopletla x"D)


Pátek

S holkama () jsme se těšily že budem mít badminton .. A v poslední chvíli nám učitel oznámil, že badminton odpadá protože jsou volby. Jaké zklamání D: .. Naštěstí bylo skrácené vyuč. a my jsme s holkama měly obzvlášť velkou energii .. Udělaly jsme "vláček" Prostě jsme se každá chytly za ucho aktovky té před námi a běhaly jsme tak po celé škole :DD Od výtvarky přes 2 pavilóny až do naší třídy .. Největší prča byla když jsme běžely / "jely" na pavilonu 2. stupně kde bylo hejno osmáků .. My jen projely jak střely a oni se na nás dívali s WTF ksichtem :DD Vážně nezapomenutelné xD

Sobota (dnešek)

Chjo zase není co jíst. Naštěstí opět přijela babička s dobrýma věcma. Dneska mi toho dala kupodivu hodně. Velkou krabici skořicových polštářků, FLINT kokosovou tyčinku v bílé čokoládě a pak 2 banány :3 Dneska zase uklízím ._. Nom nevadí .. Pak mě čeká ještě výzdoba košíků které pak budem rozvážet po hřbitově a budem vspomínat na své milované.


Takže se zatím mějte .. Papu :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mioherna Mioherna | 26. října 2013 v 12:15 | Reagovat

Jooo, Retro trénink x"D nebo ten pátek..LOL xD Nom, alespoň že tento týden už je fine cx

2 Ancarie Ancarie | Web | 26. října 2013 v 13:06 | Reagovat

Pro mě je pondělí taky absolutně nudný a zátěžový den, nejsi sama. Ale s tím, že ty to máš ještě o tréninky horší.

S těmi falešnými xichty nejsi sama .. dementní kecy, které říkají jen aby si byla jako ona a ne jedinečná. Podobné jsem poslouchala na základce furt .. někdy i teď. Většinou je to ale kvůli toho, že mám delší vlasy a skoro všechny holky ( ty, co mají maximální délku vlasů někde po ramena ), chtějí abych se ostříhala a tak furt dokola. A co já s tím ? Nemaj si žehli hlavu, lakovat jí a další sračky na ty vlasy dávat, když chtěj delší a zdravé vlasy.
Pak tu jsou kecy ohledně kreslení, nemohou najít žádnou chybu, tak hodí jen dementní dotaz nebo poznámku, která se týká něčeho jiného, ale dělají, jako kdyby to MUSELO pasovat k tomu kreslení a tak stále dokola.
Opravdu není nic lepšího než to naplno ignorovat, protože to by se člověk utýral, kdyby to měl furt řešit a trápit se tím.
Takže doporučuji i tobě si sehnat třeba sluchátka .. a poslouchat hudbu, když budou těch 20 minut pronášet dementní kecy jako každé ráno.

Ale alespoň zbytek týdne, včetně tohoto bylo fajn :) .. to je podstatné.

K tomu tanci - je to fakt takové zmatené :D jde vidět, že to chce ještě trénink. Nejste sladěné, i s kroky .. každá má jinak dlouhý krok a abyste byly perfektní, musíte se sladit.

3 Axy Axy | 26. října 2013 v 13:21 | Reagovat

[2]: tjn .. Ty tréninky nejsou zas tak hrozné. Naštěstí.

bohužel už to tak je no ://
My máme naštěstí slabou žehličku takže mám zdravé vlasy no .. Už se těším až nebudu mít afinu .. Já dement jsem si nechala ostříhat afinu a nedošlo mi, že mám vlnité vlasy ._.
to taky .. Holky z LČ furt říkaj že to mám krásné etc. Ale já prostě říkám že ne .. A ty druhé řékají "Jo Lenka má pravdu .. chybí tam to to a to" .. Hlavně že ony kreslí jak 3 leté děcka o.O
Pravda. Já to přestala řešit od .. 3. třídy? :DD
Jsem měla. Ale ty krávy řvou snad přes celou školu :"D A když si je sundám tak ony "No ty jsi na té hudbě úplně závislá . Furt jen posloucháš hudbu a s náma se nebavíš." :DD

ještě že tak no xD

Tu sestavu jsme se naučily zrovna v ten den a video se udělalo asi na 4. pokus takže to nebylo nic moc no xD .. Ještě ke všemu se nám pletly strany etc. takže to bylo takové zmatené no. Navíc Karin je poprvé trenérka .. Do teď ji učila Eva kterou měly holky ještě minulý rok. Takže ona ještě není až tak zvykla nom. Ale je fajn :3 .. Myslím že tak za ten rok už sladěné (snad) budem xD

4 Kaila Kaila | Web | 26. října 2013 v 16:25 | Reagovat

BLE...taky celej týden v trapu...pořád jen ty samý kecy dokola .... "Zubatá, ošklivá, blbá, proč se nemaluješ? Proč nosíš každej den stejné vlasy" a ostatní pí**viny, které ty tupé fifleny vymýšlí...
Ale konečně pár dní volno, které strávím venkuk na poli, nebo pracéováním doma, jako třeba denska, bourali jsme stěnu, a uklízeli cihly, makačka xD
Zítra beztak budeme tapetovat, a možán zase celý den leháro venku na poli xD
Když bude škaredě, tak mě čeká zombiekovský den u DA .____.

5 Ancarie Ancarie | Web | 26. října 2013 v 16:56 | Reagovat

[3]: Se stane :D .. ofina je na někom hezká, ale je třeba myslet i na to, jaké vlasy máš nom.

Nuu, na to by se dalo jen odpovědět tohle " Promiň, ale raději budu poslouchat hudbu a mlčet, než kvákat jak kachna mezi slepicema :) " :DD nemůžu si pomoct ..

Na to si vše zvyknete, pak to bude super :3

6 Axy Axy | 26. října 2013 v 17:32 | Reagovat

[4]: jo xD
:3333 cihlý xD
hmm :DD můžu se přidat? :3
blbý no :/

[5]: tjn xD .. Jsem byla blbec :"D

Já jsem to říct chtěla ale radši jsem pomlčela x"D Protože by z toho byla 4. světová válka :DD Ale někdy jí to řeknu :DD

Ya ya :3

7 Ancarie Ancarie | Web | 26. října 2013 v 17:37 | Reagovat

[6]: 4. ? A ona už snad byla 3. ? :D o tom nevím. A někdy řekni, jak ti rupnou nervy :D .. bude držet pysk .. nebo ten svůj slepičí zobák :D

8 Axy Axy | 27. října 2013 v 8:46 | Reagovat

[7]: jo jo xD někdy v 5. třídě :DD
Okay :DD Už vidím ten její face :"D

9 Ancarie Ancarie | Web | 27. října 2013 v 13:25 | Reagovat

[8]: To nebude jen face :DD

10 Safira Safira | 29. října 2013 v 8:32 | Reagovat

Ten dess *slintá* :3
O tom týdnu jsme si povídaly na skype.. Jsem ráda, že to ta soutěž nějak spravila x)
Ty jejich facy bych taky vždycky nejradši rozmlátila.. Fifleny jedny.. Dříve to bylo horší, teď se chovají s respektem (většinou) O.o Ani nwm proč.. Ale stejně ty kecy: "Proč se nemaluješ? Proč nemáš conversky? Jsi loser. Proč máš tak ráda vlky?" Nebo na obrázky: "To je krása!" otočí se na kámošku a začne se smát ._.

11 Safira Safira | 29. října 2013 v 8:33 | Reagovat

Se mi to odeslalo předčasně xDD

Časem jsem se to naučila nějak ignorovat, ale stejně.. Mě to s*re xD
To video mě rozesmálo xD Ale jde vám to x3

12 Axy Axy | 29. října 2013 v 10:10 | Reagovat

[10]:

[11]: Lol xD
ya ya x)
tak nwa xD
Tky no .. Yeah xD
kuju :33 .. Ikdyž moc ne :"D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.