Říjen 2013

Oranžová s modrou

31. října 2013 v 12:20 | Axy |  Blah blah blah
Co říci. Halloween je tu a s ním se obnovuje má dávná nálada. Nevím čím to je ale Halloween miluju. Je to nádherný den. Spousta dýní, příšerek, strašidelné nálady a spoustu vzpomínek. Pamatuju si, jak jsem se minulý rok tohoto svátku nemohla dočkat. Stále dokola jsem kreslila nějaký obrázek na to téma. Vznikl i ten kde vypadala IceFox jako zombie. Byl tam ten strom a lampa .. Někdo si to možná pamatuje. Chtěla jsem něco strašidelného .. Pak jsem se na to stejně vykašlala a zcela zapoměla na to, že na ten svátek se tak těším. Pak jsem však uviděla obrázek. Tuším že od NinjaKato. Byl na to téma. V hlavě se mi opět rozzářilo světlo minulosti. Znamení, že Halloween je tu.
klik c.č.

Week 1

26. října 2013 v 11:28 | Axy |  Zápisky
Jak začít? Deník opět rozjíždím. Ikdyž vím, že nebude moc zajímavý. Snažím se alespoň o něčem psát protože mě nenapadá o čem bych psala. (Čekejte v bližší době článek o Halloweenu)


Přihláška

13. října 2013 v 15:41 | Axy |  Zápisky


Myšlenky

6. října 2013 v 15:32 | Axy |  Zápisky
Dostala jsem nápad na narozeninový design. Sice má blog narozeniny až v Květnu, ale jak mě znáte, já to tak rychle neudělám. Tím pádem bych byla ráda, kdyby jste mi pomohli. Ten nápad prozrazovat nechci. Pokud nechcete, abych použila Váš obrázek bez toho, aniž bych Vám řekla proč, napište mi na Skype nebo tady do komentářů. Řeknu vám nějaké bližší informace.

Co je důležitého:

Ten obrázek co nakreslíte, nebo jste už nakreslili, musí být s Axy. Klidně tam dokreslete i svůj charakter nebo několik charakterů. Každopádně, na obrázku musí být Axy. Je mi čistě jedno jak bude vypadat nebo v jaké bude podobě. Jestli v dračí, normální liščí, andělské nebo v čistě Vámi vymyšlené. ( Pro další informace pište na můj Skype (lenkaicefoxgryczova) nebo e-mail (crow-valley@seznam.cz) )

Přihláška:

Jméno:
Blog:
Obrázek:

Budu ráda když se Vás přihlásí co nejvíce. Podle pořadí přihlášených budete seřazeni v designu.

Děkuju za pozornost :3 Axy