Srpen 2013

Admin

29. srpna 2013 v 13:56
Jméno: Lenka
Přezdívka: Axy (IceFox)
Charaktery: Axy Dev Vex
Narození: 24. 8. 2001
O mně: Jsem celkem uzavřená a stydlivá čtrnáctiletá holka, co zbožňuje fantazii a ráda jen tak brouzdá svým vlastním světem. Jsem však hravá, hlasitá a dost optimistická osoba, která miluje smát se. Ráda utíkám od svých povinností, nechci přemýšlet nad svou budoucností, takže se spíše utápím ve své minulosti. Realitě unikám díky poslouchání hudby a kreslení, nebo také čtení. Jsem věrný člověk, ale věřím velice málo lidem, bojím se těch cizích a nemám ráda prostředí, které neznám. Když jej však poznám blíže, jsem opět usměvavá a čilá osůbka.

---------------------------------------------------------------------------------------------

lenkaicefoxgryczova
crow-valley@seznam.cz

Galerie

29. srpna 2013 v 13:46

- K pořádnému kreslení jsem se dostala teprve před čtyřmi lety. Do té doby jsem kreslila pouhé linearty propiskou nebo tužkou.
- Kreslím převážně psovité šelmy - jejich anatomii umím nejlépe. Momentálně se učím anatomii lidskou a také mnoho a mnoho dalších věcí.
- Mám ráda obě formy kreslení, každopádně ta digitální je mi stále o něco blíže, jelikož se mi zdá o něco snazší a možná i levnější.

Friends

29. srpna 2013 v 13:40


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V tomto seznamu můžete najít blogy, které ráda navštěvuji, jelikož mají svou duši, která se mi zalíbila. Také jsou zde mí drazí přátele.

Pokud chcete, napište adresu vaše blogu do komentářů. Ráda navštěvuji blogy ostatních, takže je možné, že se v tomto seznamu také objevíte .w.

Štěkárna

29. srpna 2013 v 13:27Máš chuť mě za něco seřvat, nadávat mi, svěřit se mi s něčím nebo si chceš prostě jen tak pokecat?
V tom případě ... PIŠ SEM!


Dvanáct?

25. srpna 2013 v 15:07 | Axy |  Zápisky

Aby bylo jasno ...

17. srpna 2013 v 20:52 | Axy |  Zápisky
Když nad tím tak přemýšlím, tak se mi návštěvnost blogu, od přestěhování, zvýšila. Teda..Na začátku. Teď to nějak kleslo. U článku "Back..." byl pouze komentář od Anc a ode mě. Ne neberu pouze ten článek. Polovina SB ještě teď neví, že mám přestěhovaný blog. Nebo to ví, ale nechce se jim komentovat. Docela mě štve vaše lenost. Co to s váma sakra je? .. Okay chápu že někdo není na PC každý den, ale abych je potkávala online na skypu, tak to už je moc i na mě. To je tolik práce napsat jeden komentář? (a samozdřejmě si přečíst článek ..) Okay já taky třeba někdy nenapíšu komentář a za to se omlouvám, ale není to u mě až tak tragické. Taky bylo dost blbé, když někdo napsal komentář jen na zápisu SB a pak už nekomentoval. Někteří se tam vůbec nezapsali a já je stejně nechala, protože jsem jim dala ještě jednu šanci. Ježiš .. Ne já nejsem normální takže to neřešte.

klik c.č.

Back...

15. srpna 2013 v 13:34 | Axy |  Blah blah blah
-Omlouvám se že jsem článek nepublikovala včera-
Ták a jsem zpátky..Trvalo to týden.A za tu dobu mě stále nenapadlo nic (ohledně vzhledu blogu). Nemám nápady..Pořád mě napadá pouze to, co nedokážu nakreslit. Omloouvám se že na mojem blogu nenajdete ani rubriky a tak dále, ale já prostě nedokážu vymyslet něco, co by bylo originální a zároveň bych to dokázala udělat. Jenže nic takového mě nenapadá. V neděli opět odjíždím. Pojedu na soustředění a pak bude ta oslava narozenin. Tákže bude blog opět pozastaven. A ještě jednou píšu: "Dárky si nezasloužím...Nejsem tak hodná :DD" Konečně už přijela Kora, takže začnu s kreslením dárečků za soutěž. (Ehh...Já vím..Dost opožděné :DD) Taky mě napadl příběh, který nikdy nedám na blog >:D .. možná .. A taky se mi zdál sen.Napíšu Vám začátek: "Tady je krokodýlí ohrada..." najednou se přede mnou vynoří jakási příšera s vráskama. Snad to stačí .. musím si to někde zapsat nebo na to zapomenu.Pizza není...Jaksi jsem jí snědla xD Design jsem skoro dokončila. (já vím je hrozný) Potom na něm možná udělám ještě nějaké úpravy. Prosím napište svůj názor x) Dneska budu ještě dál vymýšlet jak by mohly vypadát rubriky...


Co se týká...

3. srpna 2013 v 19:01 | Axy |  Co se jinam nevešlo...
ČLÁNEK JE SICE UPRAVEN, ALE STÁLE JE V NĚM MNOHO NEDOSTATKŮ. SO WAIT PLZ .W.

AXY


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace


Jméno a příjmení: Axy Cantharellus

Přezdívka: IceFox

Věk: Moc moc

Druh: Démon

Povaha: Dalo by se říci, že je taková, jak si démona představíte. Oči má chladné, plné nenávisti, které vás pobízí k tomu, abyste utekli, ale zároveň vás nutí stát ztuhle na místě a třást se strachem. A pak vás zcela pohltí a čas jakoby se zastavil. Kamenná tvář bez známek emocí, která se vlastně skoro nemění a střídá ji pouze jediná maska s úsměvem lačnícím po krvi, který ukazuje své tesáky, díky kterým z vás při jediném dotyku vysaje váš celičký život. K ostatním moc nemluví, ale její hlas je medový, slova však ostrá natolik, že při každé větě ztrácíte půdu pod nohama a propadáte se do hlubin pekelných. A ať už se na to díváte jak chcete, při setkání s démonem nemáte šanci přežít... Ale to je vlastně stránka, kterou u ní nikdo neviděl. Snaží se zatajit svůj původ. I když by to pro ni byla zábava, žít mezi nevědoucími je pro ni jednodušší. Ax je ve většině případů klidná a tichá, bez vyzvání mockrát nemluví a cizím se do cesty neplete. Dokáže ale být i agresivní a mnoho věcí pak řeší násilím. Je taková neutrální osoba, která dokáže mnohokrát překvapit a může vám trvat celkem dlouho, než si na ni uděláte názor. Démoni jsou hraví, rádi mění svou povahu a tak je těžké předvídat jejich další krok. Když je Ax v blízkosti Saf, je spíše milá, starostlivá, více se usmívá a ochraňuje ji. Je jako někdo úplně jiný. Ale Axy je démon, a na to je lepší nezapomínat.


Minulost: Axy se do Deamy dostala až ve svých 18 letech. Do té doby žila ve světě jménem Taenia, kterému vládli lidé a ze kterého pomalu mizela všechna magie. Axy patří do klanu Cantharellus, který je známý také jako "nejslabší a nejstarší ďáblův klan". Démoni Cantharellus se podobají albínům - mají bílé, dlouhé vlasy, vybledlou kůži, vyzáblé slabé tělo a oči zalité krví. Tento klan byl mnohokrát napaden a zničen, ale stále se mu dařilo přežít. Tedy až do jednoho dne, kdy jej napadl jeden z nejsilnějších démonů, který byl doposud v Taenii spatřen. Bylo to zvláštní, jelikož za tu dobu se o Ďáblův klan žádní silní démoni nezajímali. Byli jednoduše zaměstnáni bojováním mezi sebou, než aby ztráceli čas s tak slabými protivníky. Axy s Dev měly v tu dobu 1 rok a Vex, kterému bylo 9, se o ně musel postarat sám. Démon byl obrovský a klan neměl sebemenší šanci na přežití. Vex tedy popadl dvojčata a odběhl směrem k nedaleké hoře, která byla po celý rok pokryta sněhem, a bylo těžké se dostat k jejímu vrcholu. Vex však znal cestu, která mu pomohla vyhnout se všem zasypaným a neschůdným částem. Věděl, že jej démon sleduje, proto běžel, jak nejrychleji mohl. Dostal se až k jeskyni, ve které žila smečka arktických vlků. Vexe znali velice dobře, jelikož je často chodil navštěvovat, když byl menší. Alfě rychle vysvětlil situaci a dvojčata svěřil do její péče. Naposledy se s nima rozloučil a pak už on i démon zmizeli pod srázem.

V 5 letech se Ax vydala se smečkou na lov. Dev zůstala v jeskyni, jelikož byla nemocná a slabá natolik, že se nemohla postavit na nohy. A právě v tu dobu přišel k jeskyni muž s bandou pytláků. Jednalo se o krále z daleké pouště, kterému zemřela dcera s manželkou, a on potřeboval někoho, kdo vypadá stejně jako ona, aby ji nahradil. Cestoval už dlouhou dobu a ptal se v každé vesnici, jestli neviděli někoho, kdo se podobá jeho dceři. A pak uslyšel o tom, že někde v horách žije malá holčička se smečkou vlků. Nevěděl, jestli je to pravda, ale už se nutně potřeboval vrátit zpátky do svého království a tak si najal skupinu pytláků, kteří se postarali o vlky, a vyrazil hledat ono vlčí dítě. Dev se chtěla bránit, ale neměla dostatek síly. Král si ji odnesl, netušíc, kdo Dev doopravdy je. Když se smečka vrátila, čekalo na ně 8 lidí se zbraněmi a jasná smrt. Nějakým zázrakem se Axy podařilo utéct spolu se štěnětem Alfy jménem Ace. Na druhý den se ocitli před bránou arény jménem Glacies. Aréna byla skvělé místo pro uprchlíky a zločince, kteří potřebovali ochranu a nevěděli, jak naložit se svou silou. V aréně bylo několik členů, kteří vlastnili tyto zločince a dostávali peníze, když jejich bojovník vyhrál. V Glacies se však bojovalo na život a na smrt, takže dříve nebo později jeden z vašich členů zemře a tak si majtielé hledají další bojovníky. Čím víc, tím líp. A mezi těmito majiteli je i jeden nejznámější, který prý vlastní jedny z nejlepších bojovníků a považuje je za svou rodinu. A právě tento muž se ujal Ax.
Díky Glacies se Axy proslavila po celém okolí a slyšeli o ní i ve více vzdálených městech a vesnicích. Všichni místní věděli, kdo tak zvaná "Bílá smrt" je. Axy byla ještě dítě a za celých 8 let co tam bojovala, ani jednou nezemřela. Sice se již hodněkrát stalo, že jí probodli mečem, ale Ax je démon, takže se stihla zregenerovat dřív, než protější strana vůbec stačila oslavovat. A pak opět přišel čas odejít někam jinam. Jak už jste si mohli všimnout, Axy nemohla zůstat na jednom místě moc dlouho, jelikož to brzy přineslo smrt. Jednoho večera byl její majitel zavražděn a na druhý den byli všichni členové rozprodáni na aukci. Jenže Axis již nebavilo bojovat. Ne, když už neměla svého majitele, který se o ni tak staral. A proto po dlouhé době uvolnila své démoní síly. Nebylo jí moc, jelikož svět by ji brzy začal odmítat, kdyby použila více magie, než by bylo normální. Stačilo to ale na proměnění všech žijících bytostí v aréně v saze. Zničila se i značná část Glacies a proto už se v budoucnu nekonaly žádné boje. Vlastník Glacies, tzv. "Ředitel", byl zrovna v tu dobu mimo arénu, a když se vrátil, rozhodl se vzít Axy spolu s Acem pod svá křídla. A tak o nich nikdo na dlouhou dobu neslyšel. Až ve svých 16 letech byla Ax objevena jedním vojákem z Královského vojska, který spolu s dalšími 9 vojáky vzali děti, které uměly ovládat magii, co byly uvězněny v královském žaláři. Král totiž unášel všechny lidi, kteří uměli magii ovládat, aby je držel u sebe anebo prodal ostatním výše postaveným. Taenia už byla na minimu magické síly, a kdyby byl král napaden, nejlepší zbraní by byli právě tito kouzelníci. Mnoho z nich však umřelo, jelikož neuměli magii ovládat a svět se snažil si ji vzít zpátky k sobě. Vojáci, kteří děti osvobodili, se snažili krále donutit k tomu, aby je všechny propustil a nechal je žít, jako ostatní občany. Ax se za těch několik let setkala s Dev i Vexem a naposledy se setkali ve válce mezi královstvím a lidmi se zvířaty, kteří uměli ovládat magii a chtěli svou svobodu.
Válka trvala dlouho a zdálo se, že obě strany jsou celkem vyrovnané. Mrtvých přibývalo, stejně jako zraněných. Axy také přišla o členy jejich týmu, včetně vojáků, kteří tohle všechno začali a zatáhli ji do toho. Lidem už pomalu docházela magie, stejně tak i třem sourozencům, kteří nemohli používat své démoní schopnosti, jelikož by je svět začal odmítat. Jenže Axy už unavovalo dále bojovat. Kvůli jejímu úbytku síly začala být méně ostražitá a několika lidem se povedlo ji zadržet. Ovšem, že to nechtěla udělat. Konečně po tak dlouhé době mohla být se svou sestrou a bratrem, ale neměla na výběr. Opět uvolnila své démoní síly, teď o něco více, ale stále nedosahovala ani do půlky. Náhle vše utichlo. Zvířata se schovala, jejich instinkty jim to napověděly. Všichni lidé hleděli na nebe, netušící, co se vlastně děje. Ještě nějakou dobu bylo ticho, když pak náhle z nebe vystřelil světle modrý blesk a zasáhl Axy, která již zvedala ruku, aby mohla blesk chytit. Následně se napřáhla a vrazila blesk do země. Ta se začala rozpadat a elektřina postupně pokračovala a jako had svazovala všechny přítomné. A nakonec, stejně jako v aréně, se všichni změnili v prach... Pak opět vše utichlo. Dev s Vexem se snažili za Ax doběhnout, jenže ta už pomalu mizela ze světa, stejně jako poslední zbytky magie. Axy je démon, a jelikož podsvětí je v mnoha jiných světech, může jej použít jako bránu a projít tak do jiného světa. A tak se Ax ocitla v Deamě. Tento svět byl pro ni zcela jiný. Nikde ani známky po člověku, všude čistá příroda, a magie víc než dost pro všechny. Axiin vzhled se také změnil - už nebyla člověk, ale liška. Její oči změnily barvu, stejně jako vlasy. Ax potřebovala informace, a tak šla hledat někoho, s kým by si rozumněla a kdo by jí o tomto světě něco řekl. A narazila na Safiru. Strávila s ní dlouhou dobu, když pak jednoho dne ucítila přítomnost Dev. Dodnes ji však nenašla, ale doufá, že jednoho dne se bude moct opět setkat se svou rodinou.

Detaily

Proč má 3 ocasy? - Už dlouho jsem uvažovala nad tím, že bych je odstranila. Po nějakém čase se ale staly 3 ocasy jedním z jejích symbolů a tak to nechci porušit.

Má nějaké schopnosti? - Protože je démon, ovládá temnotu, díky které dokáže zničit jak fyzickou, tak i psychickou stránku nepřítele. Také se může měnit na jakékoli stvoření a dokáže vytvářet věci a iluze. Dokáže také ovládat led, který často využívá ve fyzickém boji. Obě dvě schopnosti umí skvěle kombinovat, takže ji málokdy spatříte používat pouze jednu z nich.

Reference sheet

pro rok 2015.

DEV

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace

Jméno a příjmení: Devil Cantharellus

Krycí jméno: Teru

Věk: Neznámý

Druh: Démon

Povaha: Na první pohled je velice roztomilá, usměvavá, přátelská a veselá. Ráda pomáhá, rozhoduje se spravedlivě a velice jí na lidech kolem ní záleží. Dalo by se říct, že její chování je dokonalé, elegantní, ale na druhou stranu přispůsobeno jejímu věku. (Její věk je sice neznámý, ale v lidské podobě vypadá na 16 let.) To je však pouze jedna z jejích stránek. Jako démon si ráda pohrává s emocemi ostatních a zbožňuje mít moc nad ostatními. Využívá svého postavení princezny a nenápadně tak řídí království pomocí svého nevlastního otce, který jí plně důvěřuje.

Minulost: Když byla Dev od Ax oddělena, nechtěla nic dělat. Odmítala jíst a pít, nechtěla se s nikým bavit a neměla v plánu nikam jít. Samozřejmě chtěla z paláce utéct, ale v jejím stavu to bylo nemožné. Král jí nejdenou vysvětlil, v jaké situaci se nachází a že potřebuje její pomoc. Že jí nechce ublížit a myslí to v dobrém. To si ale Dev nechtěla připustit a nemínila se přidat na stranu lidí. Pak se ale objevil její 'bodyguard' jménem Chaite, který ji donutil králi pomoc. Dev byla přejmenována na Teru Tenebrae. Obarvili a zvlnili její vlasy, ušili jí nové šaty, koupili nové šperky a změnili ji natolik, že byla zcela totožná s předešlou, pravou princeznou, která zemřela spolu s její matkou při požáru paláce. Teru následně žila se svým nevlastním otcem/králem do té doby, než se objevila Ax. Ta se však po velké válce dostala do Deamy a Teru několik let hledala způsob, jak by se tam mohla dostat také. Nebo to spíše nebyl způsob, ale ono místo. Nikdo totiž nevěděl, na jakou planetu, do jakého světa, se to vlastně dostala. Ani sama Ax to nevěděla. A tak Ax hledá do teď. Nenavštěvuje však každou zemi, to by jí moc nepomohlo. Žije stále ve svém paláci a čeká, až k ní přiletí pekelný posel, se zprávou, že se Ax vrátila do Podsvětí. (Její minulost je mnohem delší, ale nemám ji ještě tak promyšlenou, takže dopíšu později, stejně jako u Vexe.)

Vzhled: *klik*

VEX

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace


Jméno a příjmení: Vex Cantharellus

Krycí jméno: 666

Věk: Moc moc

Druh: Démon

Povaha: Velice odtažitý, nemůže mluvit, má z mnoha věcí strach a jeho mysl funguje jinak, než mysl normálního člověka. Nechá se lehce zmanipulovat, uvěří všemu, co mu řeknete a je schopen splnit jakýkoli rozkaz, který dostane. Neví o své moci. Nechápe, že je démon a nepamatuje si vůbec nic ze svého dětství. Nezná Ax ani Dev, pouze ví to, co mu o sobě a o něm řekly. Z ohně si vytvořil přítele, který vypadá jako on v jeho zvířecí podobě. (Velká kočka zkráceně.) S ním rozmlouvá v mysli a poslouchá vše, co mu onen přítel řekně. Mysl té velké kočky je řízena démoní části Vexe, takže ho kočka nutí dělat to, co by udělal, kdyby věděl, že je démon a jakou má moc. Také mu pomáhá jej ochraňovat, ačkoli ho nikdo (včetně Ax a Dev) nemůže vidět. Jeho oči jsou také dost velký problém. Neumí je změnit do normální lidské podoby, takže vidí všechno kolem sebe stejně jako démon. To ho děsí ještě více, jelikož všichni vypadají strašidelně. Děsí se vlastně sám sebe, jelikož vůbec neví, co je zač. Proto jej taky nechali zavřít do blázince.

Minulost: ---

Vzhled: *klik*

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VEDLEJŠÍ CHARAKTERY

Je jich mnohem víc, ale nemám čas je nakreslit a ani nevím, jak je pojmenovat :c

TEMPORALIS

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GLACIES

(Ještě stále předělávám .e.)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KAALA

(Reference bude... někdy .w.)